Medlemmer

Vennligst ikke send ITK-relatert mail direkte til enkeltpersoner. Bruk mailadressen itk@samfundet.no eller ring oss på 992 15 925.

Funksjonærer | Gjengmedlemmer | Aktive panger | Gamle panger | Eldre panger | ITK-UKA01 | ITK-UKA99 | Spøkelse

Funksjonærer

Bilde

Mads Rolsdorph
mads@samfundet.no
950 94 159

Internsystemuansvarlig

Aktiv fra aug 2015

Bilde

Herman Øie Kolden
herman@samfundet.no
47 46 55 50

Gjengsjef 2018

Klientmaskinuansvarlig

Aktiv fra sep 2016

Bilde

Yngve Molnes
yngvem@samfundet.no
941 37 449

Internsystemansvarlig

Blodfersk

Aktiv fra sep 2016

Bilde

Sigve Sjømæling Nordgaard
sigve@samfundet.no
452 414 55

Nestleder

Nettverksuansvarlig

Aktiv fra sep 2016

Bilde

Alexander Marchand-Melsom
alexamar@samfundet.no
907 141 16

Økonomiansvarlig

Billiguansvarlig

Fersk

Aktiv fra sep 2016

Bilde

Petter John Fotheringham Sørlie
petso@samfundet.no
91 11 81 60

Serveruansvarlig

Aktiv fra sep 2016

Bilde

Svein Kristian Rougseth
sveinrou@samfundet.no
954 33 428

Billig-ansvarlig

Aktiv fra aug 2017

Bilde

Halvor Groven
halvogro@samfundet.no
45 888 076

Nettverksansvarlig

Aktiv fra aug 2017

Tater

Johannes Torp
torp@samfundet.no
906 83 921

Serveransvarlig

Aktiv fra aug 2017

Aktive panger

Bilde

Tormod T. Gjestland
tormodg@samfundet.no
934 59 660

Spøkelse

Bilde

Steinar H. Gunderson
sesse@samfundet.no
73 53 00 22

Intelligent IRC-enabled Google Service

Aktiv fra aug 2002
Pang fra jan 2005

Bilde

Berge Schwebs Bjørlo
berge@samfundet.no
476 08 425

Inkompetanseoverføringsuansvarlig

Aktiv fra aug 2004
Gjengsjef i 2006
Pang fra jan 2007

Bilde

Andreas Kalvå
andy@samfundet.no
416 12 174

Nettverksuuansvarlig

Aktiv fra aug 2007
Pang fra jan 2010

Katrine Roland

Katrine Roland
katrinro@samfundet.no
995 98 320

Billiguansvarlig

Aktiv fra sep 2012

Pang fra feb 2015

Torvald Lekvam

Torvald Lekvam
torvaldl@samfundet.no
924 84 347

Kunstansvarlig

Aktiv fra sep 2012

Pang fra feb 2015

Edgar Vedvik

Edgar Vedvik
edgarmv@samfundet.no
926 91 449

Barusjef

Økonomiuansvarlig

Internsystemuansvarlig

Aktiv fra sep 2012

Pang fra feb 2015

Bilde

Arne Lyngstad Sund
arnels@samfundet.no
976 69 202

Nettverksuansvarlig
IT-sjef UKA-15

Aktiv fra aug 2013
Gjengsjef i 2015
Pang fra jan 2016

Bilde

Olav Markussen
olavbm@samfundet.no
913 12 988

Billig-uansvarlig

Økonomiuansvarlig

Aktiv fra aug 2013

Pang fra jan 2016

Bilde

Pål Karlsrud
paal@samfundet.no
458 11 756

Økonomiuansvarlig

Billiguansvarlig

Aktiv fra aug 2014
Pang fra feb 2017

Bilde

Christopher McDowell
christmc@samfundet.no
988 10 873

Serveruansvarlig

Aktiv fra aug 2014
Pang fra feb 2017

Bilde

Christoffer Nysæther
christoffer@samfundet.no
414 52 975

Barsjef

Klientmaskinuansvarlig

Aktiv fra aug 2015
Pang fra feb 2018

Bilde

Thomas Aven
thomaav@samfundet.no
40100902

Serveruansvarlig

Aktiv fra aug 2015
Pang fra feb 2018

Bilde

Odd Kristian Kvarmestøl
oddkk@samfundet.no
94347000

Billiguansvarlig
Økonomiuansvarlig

Aktiv fra aug 2015
Pang fra feb 2018

Bilde

Pål Erik Lystad
paalel@samfundet.no
95 40 98 89

Gjengsjef 2017
IT-sjef UKA-17
Nettverksuansvarlig

Aktiv fra aug 2015
Pang fra feb 2018

Gjengmedlemmer

Bilde

Stig Viste
stigvis@samfundet.no

Gjengmedlem fra aug 2017

Gamle panger

Bilde

Anders Kringstad
akai@samfundet.no
+47 932 82 137

Aktiv fra aug 2004
Pang fra jan 2007

Bilde

Martin Sandsmark
martin.sandsmark@kde.org
980 33 988

Kunstansvarlig, IRC-troll
Fraflyttet kosetroll

Aktiv fra aug 2007
Pang fra jan 2010

Bilde

Espen Molven
molven@samfundet.no
911 18 148

Nettverksuansvarlig
Netthelt
Spøkelseslærling

Aktiv fra aug 2008
Gjengsjef 2009-2010
Pang fra jan 2011

Bilde

Trygve Andre Tønnesland
trygve@samfundet.no
993 62 506

Serveruansvarlig

Aktiv fra aug 2008
Pang fra jan 2011

Bilde

Vegard Edvardsen
evegard@samfundet.no
416 24 178

Serveruansvarlig
IT-sjef UKA-11

Aktiv fra aug 2009
Gjengsjef i 2011
Pang fra jan 2012

Bilde

Trygve Aaberge
trygveaa@samfundet.no
415 42 821

Serveruansvarlig
IT-sjef UKA-13

Aktiv fra sep 2010
Gjengsjef i 2012
Pang fra feb 2013

Bilde

Lars-Ivar Hesselberg Simonsen
larsivsi@samfundet.no
913 35 713

Barusjef
Økonomiuansvalig
Prosjektuansvarlig

Aktiv fra sep 2010
Pang fra feb 2013

Bilde

Martin Gammelsæter
martigam@samfundet.no
922 09 139

Billig-uansvarlig

Aktiv fra sep 2011
Pang fra feb 2014

Håkon Wikene

Håkon Wikene
wikene@samfundet.no
452 47 448

Barsjef
Nestleder
Økonomiansvarlig
Serveruansvarlig

Aktiv fra sep 2011
Pang fra feb 2014

Bilde

André Knudsen
andrkn@samfundet.no
452 59 863

Internsystemuansvarlig

Gjengsjef i 2013

Aktiv fra sep 2011
Pang fra feb 2014

Bilde

Herman S
hermansc@samfundet.no

Internsystemuansvarlig

Aktiv fra sep 2011
Pang fra feb 2014

Bilde

Nora Tallulah Helen Lund Lyngra
norahele@samfundet.no

Hospitant fra våren 2011
Gjengmedlem fra høsten 2012

Espen Lie

Espen Lie
esplie@samfundet.no
979 55 725

Nettverksuansvarlig

Aktiv fra sep 2012

Gjengsjef 2014

Pang fra feb 2015

Bilde

Dennis Eriksen
dennis@samfundet.no
414 12 738

Serveruansvarlig

Aktiv fra aug 2013
Pang fra jan 2016

Maren

Maren Orvedal
maren@samfundet.no
469 56 622

Nettverksuansvarlig

Gjengsjef 2016

Aktiv fra aug 2014
Pang fra feb 2017

Blixhavn

Øystein Blixhavn
blixhavn@samfundet.no

Gjengmedlem fra høsten 2014

Eldre panger

Navn Mail Telefon Merknad
Bjørn Rustad bjornrus@samfundet.no 906 84 940 Aktiv fra aug 2009, Pang fra jan 2012
Kjetil Mehl aspic@samfundet.no 404 83 758 Aktiv fra aug 2009, Pang fra jan 2012
Amund Hov amundhov@samfundet.no 412 96 298 Aktiv fra aug 2008, Utviklingsleder UKA.no 2011, Pang fra jan 2011
Magnus Motzfeldt Eide eide@samfundet.no 481 78 789 Aktiv fra august 2007, gjengsjef 2009, pang fra jan 2010
Kim Engebretsen kim@samfundet.no 924 01 981 Aktiv fra august 2007, pang fra jan 2010
Fredrik Skolmli skolmli@samfundet.no Aktiv fra sep 2006, pang fra jan 2009
Morten Neergaard xim@samfundet.no 926 65 335 Aktiv fra september 2006, IT-sjef UKA09, pang fra januar 2009
Kristian Fredrik Klette klette@samfundet.no 977 48 239 Aktiv fra september 2006, gjengsjef 2008, pang fra januar 2009
Vegar Westerlund vegarwe@samfundet.no 959 24 212 Berget fra UKA i 2005, pang fra januar 2008
Jørgen Abrahamsen jorabra@samfundet.no 970 44 945 Aktiv fra august 2005, pang fra januar 2008
Thomas Adamcik adamcik@samfundet.no 419 05 121 Aktiv fra august 2005, gjengsjef 2007, pang fra jan 2008
Vidar Wahlberg canidae@samfundet.no 957 28 262 Aktiv fra august 2002, pang fra januar 2005
Jorunn Elise Kringstad jorunnbj@samfundet.no 976 88 278 Aktiv fra aug 2004, pang fra jan 2007
Gunhild Griff Bye griffen@samfundet.no Aktiv fra aug 2003, pang fra jan 2006
Stein Magnus Jodal jodal@samfundet.no 901 44 344 Aktiv fra aug 2003, gjengsjef i 2005, pang fra jan 2006
Audhild Andersen Randa audhild@samfundet.no 481 53 972 Aktiv fra aug 2002, pang fra jan 2005
Liza Kristine Grøvli oliyzia@samfundet.no 932 88 279 Aktiv fra aug 2005 til juni 2007
Stein Karlsen stein@samfundet.no 970 67 114 Aktiv fra aug 2003, pang fra jan 2006
Ulf Lilleengen lulf@stud.ntnu.no 977 59 101 Aktiv høsten 2005
Julien Chabas 410 83 812 Aktiv høsten 2004 og våren 2005
Hans-Christian Egtvedt egtvedt@samfundet.no 934 59 985 Aktiv fra 2001, gjengsjef 2002, pang fra januar 2003
Tollef Fog Heen tfheen@samfundet.no 926 42 543 Gjengsjef i 2001, pang fra aug 2002
Magnus Hov Lieng magnus@samfundet.no 986 18 985 Gjengsjef i 2004, pang fra jan 2005
Øystein Lekang lekang@samfundet.no 911 52 378 Pang fra jan 2004
Lasse Karstensen lkarsten@samfundet.no 915 73 259 Aktiv fra aug 2001(?), pang fra jan 2004
Øystein Urdahl oystein@samfundet.no 402 20 246 Gjengsjef i 2003, pang fra jan 2004
Kristian Mong kristmon@samfundet.no 951 20 794
Katharina Huynh katha@samfundet.no 979 64 123
Ina Wikborg ina@samfundet.no 934 25 238
Torunn Stranden torunn@samfundet.no 922 18 338
Ole-Egil Hvitmyren olegil@samfundet.no 948 16 704
Terje Wiesener wiesener@samfundet.no 951 67 433
Bjørn Ove Grøtan bgrotan@samfundet.no 941 39 264 UKEfunk fra jan 1999, Aktiv fra okt 1999, Gjengsjef i 2000
Stian Davidsen davidsen@samfundet.no 911 92 771
Heikki Henriksen heikkih@samfundet.no 926 38 011 Gjengsjef i 1999. Aktiv fra feb 1998 til aug 2000.
Tore Halset halset@samfundet.no
Martin Eian eian@samfundet.no 73 51 31 73
Jon-Thomas Eliassen jonel@samfundet.no 73 93 17 63
Henrik Vedeld henrikv@samfundet.no 67 54 45 84
Ingar Pareliussen ajuga@nvg.ntnu.no 73 50 32 29
Karl Erik Asbjørnsen karl@asbjornsen.org 920 47 756 Aktiv fra 1996, pang fra 1998
Jarl Thore Larsen jarll@samfundet.no 970 66 975
Magne Mæhre magne@samfundet.no 922 25 844
Tonny Gundersen tonnyg@samfundet.no 907 28 087

ITK-UKA01-funker

Navn Mail Telefon Ansvarsområde
Tor Erling Bjørstad tor@samfundet.no 970 87 722 JobbSøkeSys
Mats Berg Windows/Nettverk
Alf Børge Bjørdal Lervåg alfborge@samfundet.no 957 51 875 Linux/Nettverk
Øystein Aalstad Jonasson tarkeel@samfundet.no 402 18 840 Linux/Nettverk

ITK-UKA99-funker

Navn Mail Telefon Ansvarsområde
Lars Lorentz Ludvigsen lars@ludvig.no 90 08 53 82 Nettverk
Kjetil Helle 73 52 13 50 Nettverk
Sofie de Flon Arnesen sofie@stud.ntnu.no 91 75 55 17 Nettverk
Ingrid Didriksen didrikse@stud.ntnu.no 73 89 32 13 Nettverk

Mail: itk@samfundet.no | Telefon: 992 15 925 | Sist endret: 2018-05-26 11:14:26